+420 720 948 409
´
info@jezevcicivnouzi.cz
Droždín A70, Olomouc, 779 00

1.Adopce

Máte kus místa ve svém srdci? Místo na pelíšek a čas na mazlení? Chcete se o svůj svět podělit s někým, kdo o něj doopravdy stojí a bude vás ochotně doprovázet, ať se děje cokoliv? Toužíte po opravdovém a věrném příteli? Není nic jednoduššího, než si jednoho takového adoptovat. Vybírat můžete hned z několika pejsků, které najdete v jednotlivých albech ZDE.

A jak taková adopce probíhá?

Jednou z nejdůležitějších fází je začátek cesty. Je nezbytné si důkladně promyslet, jak vlastně bude soužití s pejskem probíhat a co od nej očkáváte. Zvažte, zda vám bude víc vyhovovat aktivní mladý pejsek anebo životem otrkaný senior. Je důležité myslet také na to, zda bude mít váš nový přítel láskyplné zázemí, zda ho okolí přijme a také promyslet situace, kdy odjedete do práce nebo na dovolenou. Jednoduše, adoptovat pejska je veliká zásluha a krásný skutek, ale také velký závazek a povinnost.

Pokud máte myšlenky utříděné, můžete se vrhnout na výběr toho správného parťáka. A kdo jiný by byl lepší parťák, než jezevčík? Němá tváře s vlastním názorem a jasným pohledem na okolní svět. Milující společník a empatický tvor. Mrkněte do alba a vyberte si svého šampióna.

Máte-li vybráno anebo již tušíte, že chcete zasvětit svůj život opuštěnému jezevčíkovi, zvedněte telefon a zavolejte nám, abychom se domluvili na dalším postupu. Nutná bude osobní návštěva a s ní spojené schválení vaší osoby naší JVN smečkou. :-)

A pokud vše proběhně dobře, zbývá už jen pár dalších věci. Podepsat smlouvu a můžete se svým novým přítelem vydat vstříc novému společnému životu.

Každý pejsek od nás odchází plně očkován, čipován, kastrován (nedoporučí-li veterinář jinak), ošetřen spoton, odčerven a se základní výbavičkou.

Kontakt: 720 948 409.

Adresa: Droždín A70, Olomouc, 779 00(návštěvy po předchozí telefonické domluvě)

2. Materiální pomoc

Pejsci v naší péči, především senioři a hendikepovaní, vyžadují každodenní nepřetržitou péči. A s ní se pojí i nezbytnost mít stále po ruce dostatek hygienických potřeb a čistících prostředků. Jde především o vlhčené ubrousky, plenky velikosti 3 a 5, sací podložky, čističe na podlahy, desinfekce.

Dále kvalitní krmivo, pamlsky, antimarazitika, léčiva a další nezbytné věci.

Kompletní seznam našich osvědčených značek a podrobnější informace o jednotlivých produktech najdete
V albu ZDE najdete vše.

Moc děkujeme, že pomáháte.

Rozhodnete-li se pro tuto formu pomoci, je možné zaslat balíček na adresu Jezevčíci v nouzi z.s., Mgr. Petra Smolková, Droždín 70A, 779 00 Olomouc anebo nás na té samé adrese navštívit osobně, a to po předchozí domluvě na telefonním čísle 720 948 409.

3. Finanční pomoc

Vzhledem k počtu pejsků v JVN, jejich stáří, aktuálnímu stavu a v neposlední řadě také s ohledem na stav pejsků nově přijímaných, je pro nás důležité mít finanční rezervy. A ty můžeme získat především od vás - našich přátel a příznivců.

Každý nově přijatý pejsek je kompletně naočkován, odčerven, odblešen a, není-li veterinářem doporučeno jinak, kastrován. Mnoho z našich svěřenců bere každodenně léky. Vyjímkou nejsou ani akutní operace páteře či jiné operativní zákroky. Budeme velmi vděčni za jakoukoliv finanční podporu - protože i méně je někdy více, než se může zdát.


Každý náš pohyb na transparentním účtu má doklad, tento je vložen ZDE.

Transparentní účet Fio banka, a.s. 2300759229 / 2010
Pohyby na našem účtu: ZDE.
Majitel účtu: Jezevčíci v nouzi z.s.
Měna účtu: CZK
IBAN: CZ4120100000002300759229
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Prostřednictvím tohoto účtu přijímáte dary na svou činnost.

Jezevčíci v nouzi z.s., Mgr. Petra Smolková, Droždín 70A, Olomouc, 779 00
Mgr. Petra Smolková, předseda JVN
telefon: 720 948 409
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

paypal: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

4. Venčení v JVN Droždín Olomouc

Máte-li volný čas a chuť proslunit den jednomu či více z našich pejsků, přijeďte za námi! Sídlíme v přenádherném prostředí v blízkosti olomouckého Svatého Kopečku. Příležitostí a míst k venčení je v okolí nepočítaně. Kontakt s okolím, láska, pomazlení a možnost vydat se se svým venčitelem na toulky po okolí, je pro naše pejsky nedocenitelná. Venčení je možné po předchozí domluvě na telefonním čísle 720 948 409.

Kde: Droždín 70A, Olomouc, 779 00

Vždy po předchozí domluvě: 720 948 409.

5. Propagace

Víte o akci, na kterou by se hodil náš stánek s produkty JVN? Máte kontakty? Jste schopni nám v tomto směru pomoci? Kontaktujte nás. Propagace naší organizace nám umožňuje rozšiřovat naše řady o další přátele a příznivce jezevčíků, velmi výrazně napomáhá při hledání nových domovů pro naše svěřence a šíří principy, za které bojujeme, mezi širokou veřejnost.

Neméně důležité je také sdílení pejsků k adopci z našich facebookových stránek ZDE.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok