Dnes jsme udělali úpravy, aby měli více prostoru. Ač jsou od jara do podzimu „zavření“ jen na noc, kdy spinkají a od rána do večera lumpačí na zahradě nebo na procházkách. Tak se nám zima blíží a to jsou přeci jen více času doma – s využitím naší super Psí haly na běhání a hraní.
Kontakt
Jezevčíci v nouzi z.s.
Mgr. Petra Petroš,
předseda spolku

